Instap tijden Grubbenvorst

 

Tijdsindeling voor de verschillende groepen op 19 april. 2015 te Grubbenvorst.

 

Hallo sportvrienden,

Hierbij de tijdsindeling voor de 6de stagedag op ZONDAG 19 april 2015.  Let op deze dag zal iets langer gaan duren ivm de prijsuitreiking.

Ieder judoka gaat zelf zijn prijs ophalen.

Aanvang 09.15 uur te Grubbenvorst.

De stage vindt plaats in:

 

Sporthal “’t Haeren” Irenestraat 20, tel 077-3661576.

Om de wachttijd van judoka’s en ouders te beperken starten we op 3 momenten.

 

Groep   1 tot en met 16 moet om 09.15 uur aanwezig zijn

Groep 17 tot en met 24 moet om 11.00 uur aanwezig zijn.

Groep 25 tot en met 31 moet om 11.45 uur aanwezig zijn.

 

 

grp V-naam V_voeg Naam Vereniging
1 Mila Bouten Sevenum
1 Dante Heldens Venray
1 Phileine Heldens Venray
1 Lars van de Hoef Venray
1 Levi Leeder Grubbenvorst
2 Tim van den Beuken Sevenum
2 Tim Bouten Sevenum
2 Gilles van Enckevort Sevenum
2 Tim Michiels Wanroij
2 Vincent Palmen Venray
3 Pieter Aarts Venray
3 Bram Bovee Sevenum
3 Onne Peters Sevenum
3 Finn Rehim Sevenum
3 Kris van Rengs Lottum
4 Nina van den Broek Sevenum
4 Thijs Gruntjes Wanroij
4 Finn Nelissen Venray
4 Bram Pijnappels Wanroij
4 Niels Wijnhoven Venray
5 Jens Hoppzak Sevenum
5 Bas Klopman Lottum
5 Jurre van de Ligt Wanroij
5 Daniël van de Wal Wanroij
6 Stijn van Driel Lottum
6 Stanley Giesbers Sevenum
6 Teun Heldens Lottum
6 Jiske van de Hombergh Sevenum
7 Teun Caelers Wanroij
7 Luuk Claessen Lottum
7 Merijn Clevers Grubbenvorst
7 Tom Groetelaars Grubbenvorst
7 Sten van Rens Sevenum
8 Jelle Hutjens Lottum
8 Lucas Janssen Venray
8 Sven Klopman Lottum
8 Tijn Peters Sevenum
8 Mika van der Straaten Wanroij
9 Tycho Clevers Grubbenvorst
9 Lola Flohr Venray
9 Marga Hiddema Grubbenvorst
9 Mare Kamstra Grubbenvorst
9 Jayden Klomp Sevenum
10 Cleen van Dijk Venray
10 Fleur Keijsers Lottum
10 Mira van Mulken Grubbenvorst
10 Faye Peeters Sevenum
10 Zoe Voets Sevenum
11 Jop van den Broek Sevenum
11 Mees Jans Venray
11 Jaimy Koerts Grubbenvorst
11 Jordi Verhagen Venray
11 Vince de Wildt Meerlo/Wanssum
12 Tygo Craenmehr Sevenum
12 Lisa Gruntjes Wanroij
12 Tomas Josephs Wanroij
12 Jamie Manders Wanroij
12 Rusker Schell Grubbenvorst
13 Stein van Boxtel Wanroij
13 Ryan Evertz Meerlo/Wanssum
13 Lesley Flinsenberg Venray
13 Martijn Smits Sevenum
14 Lois Koppens Venray
14 Rik Lijnders Lottum
14 Robin van de Putten Venray
14 Bo Sloot Grubbenvorst
15 Tim Bastiaans Venray
15 Sil Claassens Sevenum
15 Koen Hendriks Venray
15 Pim Sauvageot Lottum
15 Suu Schoenmakers Lottum
16 Manja Aarts Lottum
16 Lin Claassens Sevenum
16 Finn Delisse Venray
16 Nele van de Hombergh Sevenum
16 Carlein Hoppzak Sevenum
17 Jorijn Berghs Meerlo/Wanssum
17 Elise de Bruijn Venray
17 Auke Jan Hiddema Grubbenvorst
17 Thijs Peeters Venray
17 Ryan Vos Lottum
18 Len Buddiger Meerlo/Wanssum
18 Tjeu Derks Wanroij
18 Bert Driessen Sevenum
18 Joris Meelkop Grubbenvorst
18 Rens Regli Meerlo/Wanssum
19 Emma Burgers Lottum
19 Robin van der Cruijsen Wanroij
19 Luca Sjardijn Venray
19 Arian Smits Wanroij
19 Ingo Volleberg Sevenum
20 Damian Evertz Meerlo/Wanssum
20 Alec Hendrix Grubbenvorst
20 Jelle Kemkens Meerlo/Wanssum
20 Robin Nellissen Meerlo/Wanssum
21 Youri Brehmer Meerlo/Wanssum
21 Rien Dirckx Sevenum
21 Rick Hoogers Sevenum
21 Bas Manders Wanroij
21 Jip Poels Venray
22 Finn Luijpers Grubbenvorst
22 Wesley Minkenberg Meerlo/Wanssum
22 Ruben Poels Meerlo/Wanssum
22 Nathan van Raaij Venray
22 Math Verbruggen Wanroij
23 Juul Alards Lottum
23 David Scheffrahn Meerlo/Wanssum
23 Jurgen Schim Wanroij
23 Frits Steeghs Grubbenvorst
24 Lynn van den Beuken Sevenum
24 Chevajo Crommentuyn Grubbenvorst
24 Paul Kaczmarek Grubbenvorst
24 Rowen Sibering Meerlo/Wanssum
24 Ilva Volleberg Sevenum
25 Stijn Beurskens Venray
25 Lennard van den Hoogen Sevenum
25 Luuk van Rengs Lottum
25 Guus van de Velden Wanroij
25 Rens Verheggen Lottum
26 Rob Buddiger Meerlo/Wanssum
26 Teun Ewals Sevenum
26 Katja Hertenberg Venray
26 Lotta Scheffrahn Meerlo/Wanssum
26 Nino de Wildt Meerlo/Wanssum
27 Amber Duijndam Sevenum
27 Lars Koenen Wanroij
27 Tim van der Linden Grubbenvorst
27 Gwen Peeters Sevenum
27 Sjulie van Rengs Lottum
28 Chiel van Dijk Venray
28 Lenn Dirckx Sevenum
28 Marlijne von der Heide Grubbenvorst
28 Finn Peeters Lottum
28 Jordan Thielen Grubbenvorst
29 Emiel Grinsven Wanroij
29 Wilco van der Hulst Sevenum
29 Joes Schell Grubbenvorst
29 Giel van Sterren Sevenum
29 Joep Verstegen Grubbenvorst
30 Marwan Asektour Meerlo/Wanssum
30 Joliene Berghs Meerlo/Wanssum
30 Teun Bouten Sevenum
30 Koen Knijnenburg Meerlo/Wanssum
30 Len Smits Grubbenvorst
31 Bram Gielen Sevenum
31 Luc Minten Sevenum
31 Karlijn Ooijevaar Lottum
31 Ruben Verstegen Sevenum
31 Franka van der Weide Meerlo/Wanssum

 

8dec