instapstage Sevenum

Hierbij de tijdsindeling voor de 2de stagedag op ZONDAG 19 januari 2020.

Aanvang 09.30 uur te Sevenum

De stage vindt plaats in:

Sporthal de Kruisweide, Markt 28 Tel.: 077-4670901

Aanvang 09.30 uur te Sevenum 

Om de wachttijd van judoka’s en ouders te beperken starten we op 3 momenten.

Groep  1 tot en met 12 moet om 09.15 uur aanwezig zijn

Groep 13 tot en met 18 moet om 10.15 uur aanwezig zijn.

Groep 20 tot en met 22 moet om 11.00 uur aanwezig zijn.

grp V-naam V_voeg Naam Vereniging
1 Abe Boersma Venray
1 Luuk Crooijmans Venray
1 Elize Diender Venray
1 Niels van Rijswick Lottum
1 Ace Vloet Wanroij
2 Lieve Aarts Sevenum
2  Toño Castillo Lottum
2 Riff Heutjens Sevenum
2 Ivar Keijzers Venray
2 Teun Rötjes Meerlo/Wanssum
3 Loek Bosman Sevenum
3 Ryaen Dhahbi Venray
3 Guusje van Dijk Lottum
3 Thijs Gretener Sevenum
3 Stijn Rötjes Meerlo/Wanssum
4 Stijn van Stiphout Sevenum
4 Ruben Thijssen Sevenum
4 Lucas Thomassen Venray
4 Tess Verheijen Venray
4 Vik Verstappen Sevenum
5 Noor Klopman Lottum
5 Youp Maessen Sevenum
5 Chris Verhaegh Sevenum
5 Thijmen Wedemeijer Sevenum
5 Pieter van de Weem Wanroij
6 Thei Broekmans Meerlo/Wanssum
6 Robin Doornkamp Meerlo/Wanssum
6 Gianne Frijlink Venray
6 Stef Huijs Meerlo/Wanssum
6 Benthe Verhaag Venray
6 Sem Verhaeg Sevenum
7 Giel Bouten Lottum
7 Seb Heutjens Sevenum
7 Fabienne Kuijpers Venray
7 Tren Pouwels Venray
7 Lars van Rijswick Lottum
7 Emma Vloet Wanroij
8 Maartje Engelen Meerlo/Wanssum
8 Bram Janssen Sevenum
8 Elina Krijnen Sevenum
8 Jurre van Ninhuys Sevenum
8 Maud Wolsing Lottum
9 Minke Bovee Sevenum
9 Siep Janssen Sevenum
9 Jan Maciolek Meerlo/Wanssum
9 Ivo Saris Sevenum
9 Thijs Verstegen Sevenum
10 Stan Huya Sevenum
10 Guus Klopman Lottum
10 Igor Kochanek Wanroij
10 Keano Leijsten Sevenum
10 Nick Rongen Wanroij
11 Jilt Coenders Meerlo/Wanssum
11 Raf van den Eerenbeemt Sevenum
11 Dinand Hoefakker Sevenum
11 Siem Maaskant Lottum
11 Pim Saris Sevenum
12 Sterre Clevers Lottum
12 Lore van den Hombergh Sevenum
12 Stan Rongen Wanroij
12 Isabella Sjardijn Venray
12 Pleun Wolsing Lottum
13 Axel van Berkel Venray
13 Sander van Dijk Meerlo/Wanssum
13 Jurre Faessen Sevenum
13 Indy van Helden Sevenum
13 Nard Vergeldt Lottum
14 Jules Corbey Lottum
14 Mike Janssen Lottum
14 Vienna Klomp Sevenum
14 Guusje Maaskant Lottum
14 Vera Wijnen Meerlo/Wanssum
15 Isa Doornkamp Meerlo/Wanssum
15 Tom Drijdijk Sevenum
15 Dirk Geurts Sevenum
15 Mick Hermans Lottum
15 Sven Janssen Sevenum
16 Jur de Cock Venray
16 Yves Corbey Lottum
16 Zeke Jacobs Lottum
16 Ymke Vermulst Lottum
16 Jannes van de Weem Wanroij
17 Femke Henderikx Meerlo/Wanssum
17 Jort Jansen Wanroij
17 Kaz van de Meene Sevenum
17 Bram Pijnappels Wanroij
17 Baer Verheijen Sevenum
18 Sander Davits Sevenum
18 Kyra Francken Meerlo/Wanssum
18 Rens Litjens Lottum
18 Han van Rengs Sevenum
18 Loek Verstegen Sevenum
20 Lars van de Hoef Venray
20 Siem Hoex Sevenum
20 Jens Hoppzak Sevenum
20 Stijn Jilesen Wanroij
21 Viggo Artz Sevenum
21 Jop van den Broek Sevenum
21 Stella Daemen Sevenum
21 Mika an der Straaten Wanroij
22 Inge Bouten Lottum
22 Bram Geurts Sevenum
22 Koen Hebdriks Venray
22 Vera Jeucken Sevenum
2jan

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.